Грузинська телекомпанія, чий ведучий обматюкав Путіна, призупинила роботу (відео 16+)

Телеведучий Георгій Габунія обматюкав російського президента, його матір і батька в жорсткій формі.

Георгій Габунія Об этом сообщает 24svit.in.ua со ссылкой на СМИ.

Грузинська телекомпанія "Руставі 2" перервала мовлення — з такою заявою виступив генеральний директор каналу. Міністерству внутрішніх справ не вдалося забезпечити безпеку журналістів "Руставі 2", були здійснені напади на журналістів та операторів. Про це йдеться в офіційній заяві, передають Патріоти України.
— Ми готові відновити мовлення "Руставі-2" в той же момент, як тільки уряд виконає свої зобов’язання і захистить безпеку каналу і його співробітників, — сказано в заяві.
Інцидент стався після того, як телеведучий Георгій Габунія російською мовою звернувся до президента Росії Володимира Путіна з нецензурною промовою в прямому ефірі. Після цього до будівлі "Руставі 2" прийшли сотні людей з вимогою вибачень і порушення кримінальної справи.

Прем’єр-міністр країни Мамука Бахтадзе засудив промову телеведучого і назвав її "огидним провокаційним актом і спробою дестабілізації в країні".

Телевидение здорового человека. Не загаженное олигархами и российской агентурой.
«Рустави 2». Грузинская телекомпания. Вещает из Тбилиси, охватывает 85 % населения страны. За пределами Грузии транслируется в Европе и на Ближнем Востоке. pic.twitter.com/zkGkN9e1DI
— Vіtаuskаs (@Vitauskas_A) 7 липня 2019 р.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/hruzynska-telekompaniia-chyi-veduchyi-obmatiukav-putina-pryzupynyla-robotu-video-16-286215.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя