75% власників паїв проти того, щоб продавати землю, - Вадим Івченко (відео)

75% власників паїв проти того, щоб продавати землю, — Вадим Івченко (відео)

Взяв участь у великому ток-шоу "Стіна", де народні депутати і експерти обговорювали можливість відкриття ринку сільськогосподарської землі. Об этом сообщает salta-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дискусія була доволі запеклою. Кому цікаво — даю посилання на всю програму (https://www.youtube.com/watch...). Щодо мого виступу: наголошую Великому високотоварному виробництву люди не потрібні. Вони роблять ставку на долар. Бажають щоб комбайни їздили від Карпат до Дніпра. Компанії з іноземними інвестиціями, які до речі обробляють до 8 мільйонів гектарів, не залишають в Україні валютної виручки. Вся вона виводиться через офшори. Село і людина не входять в їх плани розвитку... Лобісти цих компаній кожного разу намагаються зменшити нормативно-грошову оцінку, яка впливає на ціну оренди. Кошти які селяни отримують з оренди є мізерними... Напевне розуміючи це 75% саме власників паїв проти того, щоб продавати землю. Така цифри підтверджують останні соціологічні дослідження Центру Разумкова.

Вадим Івченко...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1562828347-75-vlasnikiv-payiv-proti-togo-shchob-prodavati-zemlyu---vadim.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя