У Буську чадним газом отруїлись три дитини і дорослий

Як повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, 10 жовтня, близько 10:45 год. у м. Буськ отруїлись 4 людей і з них три людини.На вул. Воляни, у приватному будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 4 особи із них 3 дітей (2011, 2015 та 2019 року народження). Потерпілі у стані середнього ступеня важкості були госпіталізовані у Буську ЦРЛ, в подальшому переведені у лікувальні заклади м. Львова. Опалення будинку здійснюється пічкою на твердому паливі. Об этом сообщает regionews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Обставини події встановлюються.


Увага!


Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення — поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.


У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:


  • у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
  • у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;
  • не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_busku_chadnym_gazom_otruilys_try_dytyny_i_doroslyy_328176.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя